Naše Lonkerky a Lonkeři | Novinky | Lonky.cz - Outlet/secondhand internetový obchod

Naše Lonkerky a Lonkeři

Naše Lonkerky a Lonkeři

3.5.2017

Naše Lonkerky a Lonkeři,
prostě naši milý zákazníci, fanoušci a kamarádi.
Už dlouho máme pocit, že vám musíme napsat pár osobních řádek. 
Chtěly jsme ať víte, že díky vám všem nás naše práce ohromě baví a děláme ji rády a těší nás. Náš soukromý život se za ty tři roky co máme Lonky ohromě změnil, no a to tak že úplně všechno se točí kolem obchodu. Naši chlapi nám pomáhají upravovat sklad, opravují figuríny a jiné pro ně nezáživné věci, za což jim ale mooc děkujeme. 
Je moc fajn když nám dáte zpětnou vazbu na nákup u nás, ve skrze je to totiž pochvala. Stalo se párkrát, že byla zákaznice nespokojená, bohužel nikdy neuspokojíme všechny, ale musíme říct, že máme spoustu zákaznic které od nás nakoupily třeba 15x, 18x za tři roky, a to znamená, že svou práci děláme dobře :-)
Když k nám přijdou zákaznice osobně tak si můžou věci i vyzkoušet, prakticky se z nich staly naše kamarádky, které si na nákup u nás vyčlení i tři hodiny svého času, vyzkouší a pak sedíme a plkáme a popíjíme kafe, i tohle je moc příjemné.
Všechny stránky našeho podnikání nejsou jen úžasné, když je třeba krásný slunečný den, tak se stane ( naštěstí ne moc často), že celý den si nikdo nic nekoupí, i to je realita eshopu. No a to se nám začne honit hlavou co se jako stalo, že ani jeden člověk z celého česka si nic nekoupil, naštěstí si to naše zákaznice (95% jsou totiž zákaznice) v noci rozmyslí a nakupují třeba ve tři hodiny ráno :-) 
Asi dlouhé povídání, moc písmen, že? Ale tohle jsme my Silva a Elena, mějte nás rádi my vás máme taky, a až to na nás zase přijde tak vám napíšeme něco od srdce, jo a ještě jsem vám chtěli říct, že si rádi přečteme něco od vás.
Takže krááásný dééén

« na seznam novinek

Rychlý kontakt

Mobil
+420 725 966 093

E-mail
nase@lonky.cz

Navštivte náš
Lonky.cz na Facebooku


Proč nakupovat u nás?

"Dobrý den, zboží dorazilo v pořádku a já moc děkuji jsem opět moc spokojená! Vaše věrná zákaznice Sylva :-) "

"Ďekuji mnohokrát jsem moc spokojenà,  Jitka "

"S obchodem jsem naprosto spokojená. Zboží dorazilo velice brzy a v super stavu." Marie, Plzeň

GARANCE vrácení peněz!!!

!!! Akce !!!

Průběžně připravujeme soutěže na FB pro fanoušky o ceny, foto soutěže, Kabelka k nákupu, …


[ ^ nahoru ^ ]