Velikosti a doprava, no problem | Novinky | Lonky.cz - Outlet/secondhand internetový obchod

Velikosti a doprava, no problem

Velikosti a doprava, no problem

5.8.2016

Jak vybrat správnou velikost a vaše oblíbená doprava 

Naše milé zákaznice,

děkujeme vám za vaše skvělé naladění pro módu. Aby se vám lépe nakupovalo a vybraly jste si oblečení, které vám super padne, máme pro vás mini návod:

►  Oblečení má různé výrobce, kteří mají své velikostní řazení, které se různí i podle zemí. Výběr velikosti ovlivňuje také střih oblečení ( volný střih, přiléhavý, polopřiléhavý) a použitý materiál (pružné pleteniny-tričkovina, tkanina, úplet-svetry, ...).

►  Zboží - vše co vidíme pro vás pečlivě proměřujeme a popisujeme. Po kliknutí na vybrané zboží najděte kromě toho popisu, také fotky. Kliknutím na fotku se obrázek zvětší a vy si můžete svůj kousek téměř ohmatat, je vidět strukturu materiálu, stav,.. Dle uvedených mír si lze snadno svého " favorita" proměřit. Jak na to ?

►  Ideální je vzít si stejný kus svého oblečení, který vám dobře sedí, cítíte se v něm pohodlně a šmrcovně, nebojte se experimentovat !

U halenek a sak je nejlepší kontrolní míra obvod hrudníku. Položte si halenku (sako) na rovnou podložku, zapněte knoflíky-zip, a v cca úrovní podpaží změřte. U kalhot, sukní (můžou mít různě snížený sed,..) je důležitou mírou obvod boků. U šatů obojí. Naměřené číslo porovnejte s mírou uvedenou u oblečení vybraného v našem obchůdku, měříme oblečení. 

►  Dobré je také zohlednit také střih, materiál (tkanina, pletenina, úplet), složení materiálu (s elastanem, nebo bez) nebo vaše osobní požadavky na délku nebo šířku.

Pokud jste nějakou informaci nenašly zeptejte  se přímo prostřednictvím Dotazu ke zboží (vpravo dole u každého výrobku) nebo volejte na naše telefonní číslo 725 966 093.

►  Používané tabulky velikostí najdete v Jak nakupovat (dolní lišta hlavní stránky www.Lonky.cz)

Nebojte se vyzkoušet něco nového, jiný styl, cítit se jinak, experimentujte! Zboží v našem eshopu lze vyměnit nebo vrátit :)

 

 * Milé lonkerky, aby vás při výběru neomezovalo poštovné, dopravu od 222,- Kč hradíme my ;)  Akce trvá 7 dní, týden, tj. do 11.8.2016 do půlnoci  *

 

Pro naše stálé zákaznice máme odkaz na trochu zapadlý dotaz k Rezervaci zboží (dolní lišta Novinky). Bez další žádosti obvykle 10 dnů, uvádějte v poznámce objednávky.

Hezké letní dny

Elena a Silva

Tip: Opět v nabídce žádané zboží, kvalitní punčochové kalhoty a volné tepláky od českého výrobce! Ideální na podzim-zimu do školky nebo školy ;)

-- 

Lonky.cz - eshop outlet a secondhand
Adresa internetového obchodu: www.Lonky.cz
Kontaktní email: nase@lonky.cz
Telefonní číslo: 725 966 093

Fotogalerie

« na seznam novinek

Rychlý kontakt

Mobil
+420 725 966 093

E-mail
nase@lonky.cz

Navštivte náš
Lonky.cz na Facebooku


Proč nakupovat u nás?

"Dobrý den, zboží dorazilo v pořádku a já moc děkuji jsem opět moc spokojená! Vaše věrná zákaznice Sylva :-) "

"Ďekuji mnohokrát jsem moc spokojenà,  Jitka "

"S obchodem jsem naprosto spokojená. Zboží dorazilo velice brzy a v super stavu." Marie, Plzeň

GARANCE vrácení peněz!!!

!!! Akce !!!

Průběžně připravujeme soutěže na FB pro fanoušky o ceny, foto soutěže, Kabelka k nákupu, …


[ ^ nahoru ^ ]